Bladeren door heel FrankrijkAlpes-MaritimesCharenteCharente-MaritimeDordogneHaute-VienneLot-et-GaronneMorbihanPyrenees-AtlantiquesVarVienneLocatie niet hier?Blader door een lijst met locaties
Villa's te koop in Lot-et-GaronneWe hebben 814 villa's te koop gevonden in Lot-et-GaronneFrankrijkAquitaineLot-et-Garonne
Villa in Castelculier, Lot-et-Garonne5 1 150 m²Capifrance exclusief, Te koop Prachtige villa met een totale oppervlakte van 150 M2 gelegen op 10 KM van het stadscentrum van AGEN. Traditioneel gebouwde woning gelegen op een bosrijk park van 8.070 M2 uit het zicht. Huis op een dominant...
Villa in Lamontjoie, Lot-et-Garonne3 94 m²Veel potentieel voor deze stenen boerderij, midden in de natuur, dichtbij het dorp Huis van 94m2 met mogelijkheid tot uitbreiding op de bijgebouwen Een entree met een oude houten trap serveert aan de ene kant een keuken eetkamer, en aan ...
Villa in Saint-Pardoux-Isaac, Lot-et-Garonne3 1 112 m²Tuin, parkeren, kelder, Terras, garage, uitgeruste badkamer, goede conditie, elektrische centrale verwarming, Verwarming, inbouwkeuken, straat parkeren, dicht bij scholen, dichtbij winkels, Open haard, in de omgeving van vervoer, mooie tuin
Villa in Sainte-Livrade-sur-Lot2 230 m²Tuin, kelder, Terras, parkeren, uitgeruste badkamer, Air conditioning, elektrische centrale verwarming, Open haard, inbouwkeuken, straat parkeren, goede conditie, dicht bij scholen, dichtbij winkels, elektrische blinds, in de omgeving va...
Villa in Pujols, Lot-et-Garonne6 1 Binnenkort te koop: Dit grote landgoed bestaat uit een hoofdgebouw, licht en goed onderhouden, een duiventil omgebouwd tot accommodatie en twee chalets die ook tot accommodatie zijn omgebouwd. De overige gebouwen zijn: Een grote ontvangs...Zwembad
Villa in Villeneuve-sur-Lot, Lot-et-Garonne5 3 407 m²Open haard, uitgeruste badkamer, olie verwarming, Centrale Verwarming, Verwarming
Villa in Marmande, Lot-et-Garonne5 1 Op 5 minuten van marmande zal dit prachtige gerenoveerde stenen huis u verleiden! Het bestaat uit een ingerichte keuken met bijkeuken, 1 woonkamer, 1 woonkamer, 1 grote lichte gang, 1 slaapkamer met eigen badkamer en 1 toilet op de began...Zwembad
Villa in Pinel-Hauterive, Lot-et-Garonne5 1 240 m²kelder, Terras, parkeren, garage, uitgeruste badkamer, Onbevlekte voorwaarde, olie verwarming, inbouwkeuken, straat parkeren, dicht bij scholen, dichtbij winkels, keuken semi, elektrische blinds, Internet mogelijk, in de omgeving van ver...Zwembad
Villa in Boé, Lot-et-Garonne4 147 m²parkeren, garage, Air conditioning, Verwarming, inbouwkeuken, straat parkeren, Open haard, elektrische blinds, Internet mogelijk
Villa in Verteuil-D'Agenais, Lot-et-Garonne3 1 140 m²Tuin, kelder, parkeren, garage, uitgeruste badkamer, inbouwkeuken, straat parkeren, mooie tuin